Uçakbileti

İndirim kodu

Uçakbileti

Ucakbileti.com ailesi olarak, uçak bileti satın alırken yaşanan tüm zorlukları gidermek, bu işlemi standartların dışına çıkarmak ve alanında lider olmak amacı ile yola çıktık. Ayrıntılı ve zaman gerektiren bir işlem olan uçak bileti satın almayı, kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getirdik.

Uçak biletinizi, online olarak veya 7\24 hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığıyla, kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

“Koşulsuz müşteri mutluluğunu” ilke edinen ucakbileti.com’dan online olarak biletinizi, sadece 2 adımda alabilirsiniz. Ucakbileti.com’un oldukça pratik olan bilet arama sorgusu paneli, istediğiniz yurt içi ve yurt dışı uçuş destinasyonlarını fiyat, tarih, saat bazında listeler. Havayolu şirketleri arasında karşılaştırma yapabilir, en ekonomik uçak biletini online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle alabilirsiniz. Böylelikle hem zamandan tasarruf etmiş olursunuz hem de bütçeniz için en uygun uçak biletine sahip olursunuz. Ayrıca, taksitle ödeme kolaylığınından da yararlanabilirsiniz.

Destinasyonlarla ilgili kampanyalardan, seyahat dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize üye olabilirsiniz . Ayrıca, bizi sürekli güncellenen “Sosyal Medya” kanallarımız aracılığıyla da takip edebilirsiniz. Ucakbileti.com’un takipçisi olmanın ayrıcalığını, havayolu dünyasının nabzını tutarak yaşarsınız.

Yolculuğunuz dünyanın hangi noktasına olursa olsun,

bundan sonra rotanız belli : ucakbileti.com.

İyi uçuşlar…

Misyonumuz

“Koşulsuz müşteri mutluluğu” felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde amaçladığımız noktaya ulaşılması, attığımız her adımda “mükemmeliyetçiliğin” izlerini sürmek ve ulaştığımız noktaları, mükemmellikte yeni arayışların başlangıcı kabul ederek, her daim organizasyonel yapılanma içerisinde, müşterilerimize verdiğimiz her hizmette; insan odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir anlayış sergileyerek, sürekli olarak iyileştirmeyi amaç edinmek. Bu sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin evrensel düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi sağlanırken, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesini sağlamak. “Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımın bizi, her zaman bir adım ileriye taşıyacağına” duyduğumuz inançla, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak her türlü gelişimin uygulanmasını sağlamak ve rekabet avantajı sağlayacak teknolojiyi takip etmek. Etkinliği ve verimliliği artırmak, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en uygun çözümlerle karşılamak. Her geçen gün biraz daha yenilenerek, kalite odaklı hizmet anlayışımızı sürdürmek. Ekip çalışması ruhumuz ve insan odaklı yaklaşımız ile müşterilerimize, hızlı, eksiksiz ve güvenilir bir hizmet sunmak.

Vizyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışımız, örgütsel verimliliğimiz, girişimci ruhumuz ve sürekli gelişime açık dinamizmimizle, topluma kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak, toplumun her kesimine, müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman müşterilerimize hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak, sektörde lider bir kurum halini almak.

Kalite Politikamız

Küreselleşen dünyanın sunduğu teknolojik donanımın ışığında, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak, eğitimli, uzman, yenilikçi bir takım ruhu anlayışı ile onlara en doğru iletişim kanalı sayesinde en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, müşteri odaklı hizmet anlayışını, toplumun her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında etkin verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan öncü bir kuruluş olmak.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.