Sanal Reyonum

İndirim kodu

Sanal Reyonum

analreyonum.com sektöründe 2000 yılından itibaren dağıtıcı olarak faaliyet gösteren Tema Bilgisayar’ın patentli bir projesidir. 2004 yılında kurulmuş olup 2013 yılında Markado Group çatısı altına katılmıştır.

sanalreyonum.com’da Bilgisayar, Yazıcı, Sarf Malzemeleri, Oem Parçalar, Ev Aletleri, Beyaz Eşya, Cep Telefonu, Projeksiyon Cihazları, LCD Televizyonlar, MP3 Çalar, Müzik Setleri, Ev Sinema Sistemleri, Playstation vb. ürün gurupları satışa sunulmaktadır.

 

Gördük ki kimse müşterisiyle samimi bir dilde konuşmuyor. Çünkü samimi olmak için onu tanımak gerekir. Biz müşterilerimizi tanıyoruz ve tasarımda da tamamen kullanıcı dostu bir arayüzle karşınıza çıkıyoruz. Her detayı ince ince düşünülmüş, kolay kullanımı sayesinde kafa karıştırmayan renkli bir tasarım.

 

Ve geldik sanalreyonum’un en önemli özelliğine. sanalreyonum, piyasadaki en iyi markaların ürünlerini siz değerli tüketicilerine en uygun fiyatlarla sunabilmek adına çalışıyor ve bunu da herkesten farklı bir teknikle yapıyor. Nasıl mı? Aynı ürün için birkaç farklı fiyat kategorisiyle… O ne demek derseniz; bir ürüne farklı farklı fiyatlarla sahip olabiliyorsunuz.Mesela “kutusu açık olsun benim için fark etmez” derseniz, istediğiniz ürüne indirimli bir şekilde sahip olabiliyorsunuz.

 

“Varsın kullanım kılavuzu da olmasın” derseniz, o zaman çok daha indirimli alabiliyorsunuz. “Ürün hatalı üretilmiş ama marka kendisi onu sıfırlayıp tekrar kutulamış, ne fark eder?” derseniz de çok çok daha ucuza o ürüne sahip olabiliyorsunuz. İşte bu fiyat kategorilendirmesi sanalreyonum’u diğer alışveriş sitelerinden farklılaştıran bir sistem. Yani sanalreyonum, sizin o çok istediğiniz ürüne sahip olabilmeniz için çalışıyor. sanalreyonum ile sizin de mutlu sona ulaşmanız dileğiyle iyi alışverişler diliyoruz.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.