Esse

İndirim kodu

Esse

Perakendede uzman mağazacılığın lider markalarından Esse, 1998 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. 26 Aralık 2002 tarihinde ilk mağazasını Akmerkez’de açarak faaliyetlerine başlamış, ilk olarak mutfak ve sofra ürünlerinin yanı sıra elektrikli mutfak aletleri ile sektöre adım atmıştır.

2002’den itibaren Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren, dünyaca ünlü markalarla tüketicileri buluşturan Esse, bu özellikleriyle Türkiye’de trend belirleyen markalardan biri olarak uzmanlık misyonunu üstlenmiştir.

KitchenAid, Zwilling, ASA, Le Creuset gibi dünyanın önde gelen markalarının Türkiye distribütörlüğünü 13 yıldır istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Essenso, Esse Home, Essensa gibi kendi bünyesindeki markalarının günümüz ihtiyaç ve beklentilerini özümsemiş tasarımcılar tarafından geliştirilen ürünleriyle de ev ve yaşam alanlarına değer katacak çözümler sunmaktadır.

Perakendede uzun yıllar boyunca edinilen tecrübelerle kendi markalarını yaratıp sektöre yeni anlayışlar kazandıran Esse, bu yolla pazarın büyümesine ve gelişmesine de katkı sağlamıştır. Yeni ürün anlayışı ve trend belirleyici özelliği çerçevesinde sektöre kazandırdığı farklı alışveriş deneyimi, mağazacılıkta uzman sıfatını tam olarak karşılamaktadır.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.