Erkekayakkabi

İndirim kodu

Erkekayakkabi

Erkekayakkabi.com, 3 kuşaktır süren ayakkabıcılık serüveninin getirdiği bilgi birikimi sonucunda 2013 yılında internetten ayakkabı perakende satış konusunda yeni bir anlayış olarak ortaya çıkmıştır. Genç bir firma olmasının dezavantajını internet çağının avantajlarını verimli bir şekilde kullanarak site üzerinden satışını yaptığı Kalahari, Crunell ve Erkan Kaban markaları memnuniyet derecesi yüksek, sadık bir müşteri kitlesine sahip olmayı hedeflemektedir.

Erkekayakkabi.com, sitesi üzerinden satışını yaptığı ürünlerinde ayak sağlığına uygun %100 deri malzemeler kullanmaktadır. Yenilikçilik ve kendini geliştirme odağında fiyat-kalite performansını maksimum düzeyde tutmayı ön planda tutan Erkekayakkabi.com modaya uygun çizgiler tasarlarken sağlamlık ve konforu da beraberinde müşterilerine ulaştırması hedeflerine doğru çizdiği yolda emin adımlarla ilerlemesini sağlamaktadır.

Erkan Kaban ve Crunell markalarıyla özellikle klasik, günlük ve “smart casual” kategorilerinde şehir erkeklerine tamamı hakiki deriden üretilen en fazla ürün çeşitliği sunabilen sadece birkaç markadan bir tanesi. Kalahari markasıyla da Konfor modelleri ve yeni trend günlük deri ürünleriyle sitemizde yer almaktadır. Tasarımlarında daha özgür adımları müşterilerinden aldığı ilhamla atmayı başaran ender markalardan biri olmayı başarmıştır. İşte bu ilhamla buluşan ustalığın neticesinde dünyanın ayakkabı üretimine paralel gelişmeleri takip etmekte ve uygulamaktadır.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.