edreams

İndirim kodu

edreams

Mart 1999’da kurulan eDreams, o günden beri gerçekleştirdiği büyüme sayesinde İspanya’nın en büyük e-ticaret şirketi olmuş ve Avrupa liderleri arasındaki yerini almıştır. Müşterilerimize 1000’den fazla havayolunda 60.000’in üzerinde uçuş rotası; dünya çapında 30.000’in üzerinde noktada 150.000’den fazla otel; tatil paketleri ve araç kiralama seçenekleri sunuyoruz. Tüm bunları gelişmiş arama motoru ve rezervasyon teknolojilerimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Amacımız size en geniş uçak bileti, otel ve en uygun tatil paketi seçeneklerini en rekabetçi fiyatlarla sunmak. Bunun yanında müşterilerimize seyahatlerini planlamalarında destek oluyor, aynı zamanda şirketlere online pazarlama ve reklam hizmetleri sunuyoruz.

Merkez ofisimiz Barselona, İspanya’da olmak üzere şu anda aralarında İspanya, İtalya, Fransa, Portekiz, Birleşik Krallık ve Amerika’nın da bulunduğu 19 ülkede faaliyet gösteriyoruz. 2011 yılında eDreams genişlemesini Türkiye’ye gerçekleştirerek bu büyüyen pazarın ilk uluslararası operatörü oldu. Uluslararası alandaki genişlememize, birçok ülkede servisimizi geliştirerek ve dünya çapında daha çok pazarda yeni web sitelerimizi açmaya yatırım yaparak devam edeceğiz.

Şirketimizin kurucu ortağı ve CEO’su Javier Perez-Tenessa Block. Madrid’de Havacılık Mühendisliği okuduktan ve Amerika’da Stanford Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamladıktan sonra kariyerine uydu tasarımları yaparak başladı. Avrupa’da online bir seyahat acentesi kurma amacıyla eDreams’in kurucu ortağı olmadan önce, 1995’te AOL ve Netscape’te çalışmak üzere Silikon Vadisi’ne yerleşti.

Temmuz 2010’da Avrupalı girişim sermayesi şirketi Permira eDreams hisselerinin çoğunu aldı. Ve, bir yıl sonra, Temmuz 2011’de, eDreams’in Go Voyages ile birleşerek Opodo ile Travellink’i satın almasıyla ODIGEO Grup kurulmuş oldu. 28 ülkede her yıl 12 milyon müşteriye hizmet veren ODIGEO, şu anda dünyanın önde gelen online seyahat grupları arasında.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.