Campanola

İndirim kodu

Campanola

Adını, dünyada zamanı bildiren ilk çanın çaldığı küçük bir İtalyan kasabasından alan Campanola lüks saat ve aksesuar pazarında hizmet vermektedir. Dünya markalarının özel koleksiyonlarını, şık mağazaları ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışanlarıyla buluşturan Campanola, sektöre özel bir bakış açısı getirmektedir.

Distribütörlüğünü yaptığı markaların yanı sıra bünyesinde çeşitli saat ve moda markalarını barındırmaktadır. 2011 yılında perakende sektörüne giren firmanın hali hazırda 12 adet mağazası bulunmaktadır. Ürün gamının çoğunluğunu saat oluşturmaktadır. Campanola; saatlerin yanı sıra gözlük, takı ve telefon gibi aksesuarları tüketicileri ile buluşturmaktadır.

Distribütörlüğünü yaptığı markalar arasında; TAG Heuer, Maurice Lacroix, Versace, U-Boat, Welder, Fendi, Salvatore Ferragamo, Techno Marine ve Versus bulunmaktadır.

Bünyesinde bulunan diğer markalar arasında ise; Frederique Constant, Longines, Gucci, Seiko, Edox, Breitling, Burberry, CT Scuderia, Emporio Armani, Gc, Hermes, Omega, Raymond Weil, Tissot ve Tory Burch bulunmaktadır.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.