Bunlardan istiyorum

İndirim kodu

Bunlardan istiyorum

2007 yılının Ocak ayında, hayattan keyif almaya yönelik en eğlenceli, yenilikçi, sıra dışı ve orijinal ürünleri sizlerle buluşturmak hedefiyle kurulmuş bir e-ticaret sitesiyiz. Sadece başkalarına değil, kendinize de hediye olarak alabileceğiniz ve herkese “Bunlardan İstiyorum” dedirtecek ürünler sunarak Türkiye’de bir ilke imza attık ve sektörün oluşmasında öncü rol oynadık.

Yenilikçi ve seçici olduğumuza inanıyoruz ve çizgimizi sürdürebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Dünya’daki trendleri takip ederek hayatınıza renk katacak ürün ve markaları arayıp, buluyoruz ve Türkiye’ye getiriyoruz. Türkiye’de gördüğümüz henüz keşfedilmemiş ürünleri ise daha popüler olmadan sizlere ulaştırıyoruz. Bizden aldığınız herhangi bir ürünün ilerleyen günlerde moda olduğuna şahit olursanız, amacımıza ulaşmışız demektir.

Bunlardanistiyorum.com olarak size teknolojiden tasarıma, posterden figüre birçok farklı kategoride 5000’in üzerinde ürün sunuyoruz ve her gün portföyümüze yenilerini ekliyoruz.

Siz de “bunlardan isteyin”, pişman olmazsınız. – See more at: http://www.bunlardanistiyorum.com/content8/Biz-Kimiz#sthash.JdiCpFDJ.dpuf

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.