babil

İndirim kodu

babil

Kitap dünyasının yeni kahramanı babil.com’un temelini, yıllar süren bir demlenme, düşünme süresinin ardından, Mayıs 2013’te attık. Aylar süren fikir, tasarım, yazılım ve içerik çalışmaların sonunda nihayet 2 Nisan 2014’te okurlarımızla buluştuk. Tabii okurlarımız bizim için sadece kitap okuru değil.

babil.com’da kitap ve e-kitap mağazalarının yanında sinema ve müzik mağazalarımız da bulunuyor. Günlük hayatımıza, evimize, ofisimize renk ve kolaylık katacak Güzel Şeyler mağazamız ise babil.com’un renkli bir parçası oldu.

Kitap dünyasına yeni bir fikir ve hareketlilik getiren babil.com için sadece satış değil, okur ve içerik odaklı bir çizgi belirledik. Burada kitapları doyurucu bilgilerle, zengin görsellerle tanıtıyoruz, okura güçlü bir içerik sunuyoruz. babil.com üyelerinin ve ziyaretçilerinin en büyük ayrıcalığı işte bu olacak.

Çünkü babil.com’un da dahil olduğu Libronet’in temel hedeflerinden biri Türkiye’de internet kitapçılığını dünya standartlarında bir hizmet ve içerik kalitesine ulaştırmak. Bunun için kitap dünyasının tüm aktörlerini doğal ortağımız görüyoruz.

Sadece satış odaklı bir platform olmadığımızı söylemiştik. Önceliklerimiz arasında sağlıklı stok bilgisi, geniş bir arşiv ve zengin bir içerik sunmak var. Bütün bunların arka planında ise tıkır tıkır çalışan bir teknoloji göreceksiniz.

babil.com’un bu gücünü ve imkânlarını okurlarımızla paylaşmak bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Devamını Oku

Bu mağazanın aktif kupon kodu bulunmamaktadır. Lütfen daha sonra tekrar kontrol ediniz.