SSS

Bu bölümde sss için verilen cevaplara ulaşabilirsiniz . Yeterli gelmezse ya da farklı bir konuda bilgi almak isterseniz bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 

EticaretGunlugu Kupon, tüketicilerin indirimli fiyatlar veya avantajlı şartlarla alışveriş yapmaları için Türkiye’deki online mağazaların güncel indirim kuponları ile kampanyalarını yayımlayan %100 ücretsiz bir internet servisidir.

EticaretGunlugu ekibi olarak, Türkiye’nin güvenilir mağazalarından güncel kupon kodlarını, indirim kampanyalarını, hediye kampanyalarını ve çekilişleri takip ediyor, ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.

İndirim kodu veya indirim kuponu, genellikle sepet veya ödeme aşamasında ilgili mağazanın internet sitesine girerek alışverişinizi ek indirimle tamamlamanızı sağlayan özel bir koddur.

Bu kodlar, mağazalar tarafından kendi sistemlerine önceden tanımlanır ve geçerli olduğu süre boyunca kampanya şartlarına uyan alışverişlerde kullanılabilir. Bazı indirim kuponları, her müşteri tarafından sadece bir defa kullanılabilirken, bazıları süre boyunca birden fazla kez kullanılabilir.

İndirim kuponu ve kampanyalar sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sistemden isteyen herkes faydalanabilmektedir. Üyelik gerektirmez.

EticaretGunlugu’nde duyurduğumuz indirim kodlarının önemli bir bölümünü yayımlamadan önce deniyoruz. Ancak bazı indirim kodları ürün gruplarına veya ödeme seçeneğine özel olabiliyor. Banka kartlarına bağlı çalışan bazı indirim kuponları ödeme aşamasında, kredi kartı bilgisi girildikten sonra test edilebiliyor. Bu tür durumlarda ilgili mağaza ve bankanın daha önceki indirim kodlarında sorun yaşanıp yaşanmadığını inceliyor, ona göre karar veriyoruz.

Yaptığımız testlerin yanı sıra, tüketicilerden gelen bildirimlere de özel önem veriyoruz. Çalışmadığı bildirilen indirim kuponlarını ilgili mağazaya bildiriyor ve bilgi istiyoruz. Hatalı olduğu tespit edilen kampanyaları hata giderilene kadar yayından kaldırıyoruz. İndirim kodlarında sıkça hatayla karşılaştığımız mağazaları, sistemimizden çıkartıyoruz.

Sistemimiz %100 güvenlidir. EticaretGunlugu sizden hiç bir şekilde bilgi talep etmez. Online kullanıcılar EticaretGunlugu.com’u sadece indirim kuponlarından, kampanyalardan haberdar olmak için kullanırlar ve tüm işlemlerini alışveriş yapacakları ilgili alışveriş sitesi üzerinden yürütürler.

Eticaretgunlugu Kupon, Türkiye e-ticaret sektöründe yer alan online alışveriş mağazalarının, güncel kupon kodlarını, indirim kampanyalarını, hediye çeklerini ve özel indirimli ürünlerini online kullanıcılara güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırma amacıyla kurulmuş bir platformdur. Mağaza, kategori, kapsamlı arama ve listeleme özelliği ile en avantajlı kampanya, kupon ve fırsatlar elinizin altında.